Reference

Osobní poradenství Mgr. Anna Hrochová

Paní Hrochovou jsem vyhledala s cílem zlepšit své pracovní nastavení. Koučink mi pomohl pojmenovat mé silné stránky a uvědomit si, co je pro mě skutečně podstatné. Díky tomu se cítím mnohem méně pod tlakem nejen v práci, ale i v osobním životě.

Martina K.

Terapie s paní A. Hrochovou mi pomáhají zvládat mé stavy úzkosti. Ještě mě čeká kus cesty, ale vnímám určitý posun a z toho mám radost.

Ivana B.

Koučink mi prospívá vlastně ve více osobních oblastech. Uvědomuji si lépe různé souvislosti i vlastní hodnoty, ať už v práci či ve vztahu s partnerem. Má psychicky náročná práce a partnerství pro mě bývá těžké skloubit, podařilo se mi ale vybalancovat pracovní vypětí, pouštět stres a tím pádem mít víc energie v soukromém životě.

Petra J.

Důvodem, proč jsem se rozhodla zkusit terapii, byly mé dlouhodobé partnerské neshody. V terapii jsme odhalily to, že neustále opakuji určité stereotypy, což mne překvapilo. Samo toto zjištění mi velmi pomohlo vyznat se ve svých pocitech a pochopit mnohé z mé minulosti, Teď pracujeme na přijetí. Doporučuji.


Klára V.

Co si pamatuji, potýkám se s pocitem méněcennosti. Neustále hodnotím sebe i druhé lidi, neuměla jsem si od toho pomoci. V doprovodu Anny H. jsem během hlubokého uvolnění přišla na moment, který byl pro mne v tomto směru rozhodující. To mi otevřelo úplně jiný pohled na můj "problém", bylo to celkem šokující, ale hodně mi to pomohlo.

Kateřina L.

Jsem matka dvou malých dětí a nebylo pro mne jednoduché ustát některé stresové situace. Často jsem se cítila pod tlakem, přišlo mi to mnohdy až neúnosné. Čas pro sebe během terapie s Annou pro mne byl jako balzám na duši, uvědomila jsem si, že si mnohdy vyčítám věci nesmyslně, došlo mi také, proč to vlastně dělám. Dnes se umím zastavit a zklidnit mysl.

Michaela B.

Než jsem začala chodit na konzultace k paní Anně, nikdy jsem si neuvědomila, jak silné mám ego a jak silně ovlivňuje můj život, mé chování. Učím se s tím pracovat a vidím, že jsem na správné cestě.

Petra V.

Dlouhou dobu mě trápí bolest krční páteře a hlavy. Myslela jsem si, že jsem jen zablokovaná, ale teď vnímám lépe souvislost s mým vnitřním napětím, starostmi, které si nakládám. Díky metodám terapie si umím od napětí pomoci.

Vlasta Š.